O nás

Specialisté na papírové tašky

Jsme e-shop, jsme výroba, jsme velkoobchod, jsme sklad. A vše, co děláme, se točí kolem tašek. Papírové tašky či bavlněné tašky, strojní či luxusní, s potiskem i bez. To vše je naše specializace. Naší vizí je nahradit igelitové tašky těmi papírovými, které nejen lépe vypadají, ale jsou především ekologické a znovu recyklovatelné. Měníme svět k lepšímu a podílet se na tom můžete spolu s námi i vy.

Naším posláním je být opravdovými odborníky na papírové tašky s potiskem a vám klientům poskytovat nejen kvalitní potisk za nízké ceny, ale i odpovídající servis a podporu pro další prodej nebo řešení vašich specifických potřeb.

Tisk

Moderní tiskové stroje

Náš tým tiskařů obsluhuje čtyři sítotiskové stroje, dva flexotiskové, jeden stroj s horkou ražbou a digitální tiskárnu. Sítotiskem tiskneme až šest barev včetně CMYKu od 100 kusů po tisíce. Na flexotiskovém stroji zvládneme dvou barevný tisk od 1 000 kusů až po deseti tisíce. Strojem s horkou ražbou tiskneme hlavně na luxusní tašky od 50 kusů. Díky nejmodernější digitální tiskárně můžeme potisknout tašky vaším motivem dodaným nejen ve vektorové, ale i v rastrové grafice. 

Poptat potisk tašek
Naše vize

Proč jsme se zamilovali do papírových tašek?

Vše začalo vcelku nevinně v ofsetové tiskárně koncem 90. let. Od té doby jsme si všichni prošli různými firmami a pozicemi a v roce 2008 se dostali k papírovým taškám a obalům, u kterých jsme se už rozhodli zůstat. Každý člen našeho týmu si totiž uvědomoval, jak velký problém igelitové tašky pro naši planetu představují. Plast se v přírodě rozkládá až 400 let a tašky a sáčky z něj vyrobené dosáhly takového rozmachu, že je používáme i ve chvílích, kdy je to zbytečné. Naší vizí tedy bylo založit firmu, která se bude zaměřovat na papírové tašky. Ty jsou totiž recyklovatelné a nezanechávají za sebou tak velkou ekologickou stopu jako plast. Rozhodli jsme se nahradit igelitové tašky těmi papírovými a umožnit tuto změnu i jiným.

Dnes díky své vizi realizujeme zakázky malé v řádech sto kusů, ale i ty velké v řádech desítek až sto tisíc. 

Spolu s našimi zákazníky přispíváme ke změně k lepšímu. 

Ke světu, kde papír nahradí plast.

Skončit s igelitkami je malý krok pro firmu, ale velký skok pro celý svět. Přejít z igelitových tašek na papírové není náročný krok, avšak pro celý svět může mít velký význam v podobě snížení plastového odpadu, který se každý rok hromadí v mořích i na souši.
Spolupracujeme

Zásobujeme firmy z vašeho oboru

Naše papírové tašky jsou vyzkoušené letitou praxí u vašich kolegů. Díky zpětným reakcím, které od vás dostáváme, vnímáme vaše rostoucí potřeby. Ať už jde o rychlost dodání nebo přesnější potisk, naše zákazníky chceme uspokojit ve všech směrech. Pravidelnou investicí do modernizace vám můžeme poskytnout kratší dodací lhůty než dříve.

Proč levnepapirovetasky.cz?

Levně, rychle, ekologicky

Přes 20 let se zaměřujeme na levné papírové tašky s potiskem i bez potisku pro naše klienty z různých oborů podnikání (restaurace, lékárny, pekárny, cukrárny, rozvozy…). Díky optimalizaci výrobních procesů dokážeme nabídnout prvotřídní kvalitu za rozumnou cenu.

Opravdu skladem

Největší sklad v ČR, přes 3.000.000 kusů tašek v pražských skladech. Vysoká kvalita.

Stojí jen pár korun

Papírové tašky od 1,95 Kč s vlastním potiskem tašky již od 0,90 Kč/ks. Nejlevnější na trhu v ČR.

Velký výběr

Stále držíme velkou nabídku typů a rozměrů tašek. Vyberete tašku na láhev, dárek, jídlo...

V souladu s planetou

Ekologické papírové tašky. Provozujeme nezávislý ekologický portál bezigelitky.cz​

Předtisková kontrola

Před tiskem vše zkontrolujeme. Na chybná data případně upozorníme a po dohodě opravíme.

Rychlé doručení

Tašky bez tisku expedujeme okamžitě. Stihnete tak unikátně zabalit dárek i na poslední chvíli.

Garance spokojenosti

20 let praxe v oboru. Ročně odbaveno přes 10.000 objednávek, z toho 99,99 % dodáno v pořádku.