Poptávka na levné papírové tašky

Rychlá poptávka / Zaslat vzorky tašek

Napište nám svou představu a my Vás kontaktujeme pro upřesnění. Naši produktoví specialisté se s Vámi spojí a navrhnou optimální řešení pro Vaše požadavky na levné papírové tašky a dárkové tašky.

Kontaktní údaje:

Detail poptávky:
Vlastní potisk
  • Maximální velikost souborů překročena.

Doplňující informace:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Co bude následovat po odeslání formuláře?
Spolupracujeme

Zásobujeme firmy z vašeho oboru

Naše papírové tašky jsou vyzkoušené letitou praxí u vašich kolegů. Díky zpětným reakcím, které od vás dostáváme, vnímáme vaše rostoucí potřeby. Ať už jde o rychlost dodání nebo přesnější potisk, naše zákazníky chceme uspokojit ve všech směrech. Pravidelnou investicí do modernizace vám můžeme poskytnout kratší dodací lhůty než dříve.

Proč levnepapirovetasky.cz?

Levně, rychle, ekologicky

Přes 20 let se zaměřujeme na levné papírové tašky s potiskem i bez potisku pro naše klienty z různých oborů podnikání (restaurace, lékárny, pekárny, cukrárny, rozvozy…). Díky unikátním technologiím a zkušenostmi prověřeným výrobním procesům dokážeme nabídnout prvotřídní kvalitu papírových a dárkových tašek s potiskem za rozumnou cenu.

Skvělé ceny

Největší sklad v ČR, přes 3.000.000 kusů tašek v pražských skladech. Jednoduchá online objednávka, online návrh. Různé velikosti, všestranné použití. Vysoká kvalita.

Rychlé dodávky

Expedice objednávek do 24 hodin. Tašky bez tisku expedujeme okamžitě, skladové tašky s tiskem již od 1 týdne, expresně i dříve a zakázkově vyráběné tašky na míru pak od 2 týdnů.

Bezigelitky

Chceme ukázat firmám i jednotlivcům, že to jde i bez igelitových tašek, které tvoří významnou součást plastového odpadu. Provozujeme nezávislý ekologický portál bezigelitky.cz​