Papírové tašky

Rubrika blogu: Papírové tašky

Vaše oblíbené papírové tašky nejen v různých velikostech, ale také v těch nejrůznějších barevných odstínech a materiálech, mohou být potisknuty logem či jménem obchodu a tak zůstávají mobilním billboardem pro daný obchod. Tato forma reklamy může být velmi efektivní a může pomoci zvýšit povědomí o značce. Papírové tašky jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech a mohou být použity pro různé účely. Můžete je použít pro nákup potravin, oblečení, knih a dalších věcí. Přečtěte si články ze světa papírových tašek.

 • 2320211977

  Malé papírové tašky levné i luxusní

  Naše malé papírové tašky patří mezi nejlevnější papírové tašky dostupné na trhu. Zároveň se můžete spolehnout na kvalitu malých papírových tašek i na jejich dostupnost. Nabízíme různé druhy malých papírových tašek s různými druhy držadel. To proto, aby si každý zákazník dokázal vybrat právě to, co potřebuje.

 • nejlevnejsi-tasky_nahled

  Nejlevnější papírové tašky z kraftového papíru

  Naše kraftové papírové tašky patří mezi nejlevnější papírové tašky na trhu. Tyto papírové tašky slouží k běžnému užívání jako je třeba nákup potravin. Kraftové papírové tašky dělíme na dvě hlavní kategorie – s plochým uchem a s krouceným uchem.

 • vanocni1b

  Levné papírové tašky s vánočním potiskem vytvoří sváteční atmosféru

  Svátky se kvapem blíží, připomíná to nejen kalendář, ale i vánoční výzdoba objevující se stále častěji v obchodních centrech. Pomalu pociťujeme kouzlo nadcházejících prázdnin. V důsledku toho stále častěji přemýšlíme, jakými dárky obdarovat své blízké. Balení je nedílnou součástí každého dárku. Dbejme tedy na to, aby ladila s vybraným dárkem.

 • vanocni-tasky-nahled

  7 zajímavých nápadů, jak zabalit velký dárek

  Vánoční prázdniny tu budou každou chvíli. Brzy začne velké pečení, úklid domácnosti, zdobení a balení dárků. Stojí za to přemýšlet nejen nad tím, co koupit, ale také jak dárky zabalit. Zvláště pokud plánujeme obdarovat své blízké něčím opravdu velkým. Balení nadměrných dárků se může zdát jako poměrně komplikovaný úkol – samozřejmě není! Níže uvádíme několik tipů, jak byste mohli zabalit velké dárky.

 • farma2

  5 základních výhod používání levných papírových tašek

  V dnešní době, když nakupujeme v supermarketu, slyšíme od prodejce otázku „Plastová nebo papírová taška?“. Stále častěji volíme tuto ekologickou možnost bez zaváhání a jde samozřejmě o levné papírové tašky. Důvodem je zvýšené povědomí o ochraně životního prostředí a škodlivosti plastových obalů. Místo živých oceánů vidíme stále více děsivých fotografií, tuny plastů, které je plní až po okraj. Jsme si tedy vědomi toho, že zdánlivě prozaický výběr levné papírové tašky místo tradičního igelitového pytle může skutečně zlepšit stav naší planety. Pokud však nejste přesvědčeni, že výběr levných papírových tašek má smysl, po přečtení níže uvedených bodů budou všechny vaše pochybnosti zapomenuty.

 • 01-nejlevnejsi-tasky

  Papírové tašky – hnědá nebo bílá barva je standard

  Hnědé i bílé tašky z papíru si lidé zamilovali pro jejich přírodní vzhled. Papírové tašky jsou šetrné k životnímu prostředí, vyrobené z obnovitelných surovin, které jsou plně recyklovatelné. 100% rozložitelné a 100% recyklovatelné. Papírové tašky jsou oblíbenou náhradou za tašky z plastu. Jsou reprezentativní pro jakoukoliv příležitost předání ve formě dárku, zakoupeného či vybraného zboží na prodejně nebo v eshopu.

 • PRINTSTEP-showroom-mensi

  Firemní tašky s potiskem

  Reklamní potisk logem nebo jinou grafikou vaší firmy dle vašich představ. Expresní potisk papírových tašek. Můžete si optimalizovat dodávku papírových tašek s potiskem. Vyrobíme série tašek od 100 ks po 50.000 ks během 1 týdne.